Kosmiczna technologia

Metoda, dzięki której działa Donavé jest technologią przekazu informacji. Powoduje ona, że struktura zaprogramowanego pozytywnie klastra wody wywiera równie pozytywny wpływ na cząsteczki innej wody, z którą się styka..

Proces ten został odkryty i zbadany przez panią Winkler – Prins.  Eksperymentowała z nim przez ponad 30 lat i udowodniła jego działanie przy leczeniu szeregu chorób u swoich pacjentów. Programowała wodę w kierunku leczenia róznych schorzeń, a  po kilku latach eksperymentów połaczyła działanie kolejnych wersji. Trudno jest zmierzyć i zrozumieć ten proces przez współczesną naukę,  ale jakość wody jest na szczęście mierzalna naukowo i można policzyć wyniki –np. ilość uzdrowień uzyskanych dzięki jej stosowaniu. Ale „duchowe” wyniki osiągnięte przez pacjentów przy okazji procesu uzdrawiania są być może jeszcze ważniejsze.

DonAve- symbole graficzne były używane przez Woutje Winkler – Prins do strukturyzowania wody, ponizej parę rysunków symboli, narysowanych przez nią w latach 80-tych i 90-tych. 

 

Tekst :

Barbara Wojtkowska (tłumaczenie na podstawie materiałów – Frank Bonte, Nulpuntenergie Group, Holandia)