Jak stosować Donave

Kranową, filtrowaną lub źródlaną wodę można „wzbogacić” i nadać jej uzdrawiającą wartość poprzez dolanie kilku kropli Donave (wystarczy 1-2 krople na litr). Jeśli wlewamy więcej Donave do zwykłej wody czekamy krócej na  dokonanie procesu strukturyzacji tej wody.  Krople wlewamy do napełnionego „zwykłą” wodą naczynia, najlepiej szklanego, w którym przechowujemy zapas energetyzowanej wody, używany na co dzień. Po kilku godzinach cała zawartość naczynia ma podwyższoną energię. W trakcie ubywania wody z buteleczki  z Donave, należy ją uzupełniać zwykłą wodą. W ten sposób nasz zapas Donave nigdy się nie wyczerpie. Dobrze jest używać na stałe  kilka naczyń z Donave, jedno lub dwa do użytku domowego i jedno duże do podlewania roślin.

Można robić z tak przygotowanej Donave kawę czy herbatę, parzyć zioła, gotować obiad, podlewać rośliny w doniczkach, podlewać  ogród. Można dodać krople Donave do kąpieli, do basenu czy też wkroplić do studni. Ilość zastosowań jest praktycznie nieograniczona i zależy od naszej inwencji. Pijąc wodę Donave czujemy się zdrowsi i silniejsi, jesteśmy pełni energii i zwiększa się nasza odporność na infekcje.

Umieszczenie buteleczki w samochodzie powoduje zmniejszenie w nim stresu elektromagnetycznego.  Można dodać krople Donave do farby, którą malujemy ściany lub do zaprawy murarskiej. Strukturyzowana woda wpłynie na polepszenie klimatu wewnętrznego w pomieszczeniach. Donave zmniejsza również na poziomie energetycznym skutki promieniowania GSM, elektro-smogu i szkodliwego wpływu elektroniki na żywe organizmy.

Donave jest odpowiednia dla wszystkich zdrowych i chorych- dla dzieci, osób starszych, chorych zwierząt i roślin, w domu, w pracy, w każdym środowisku i miejscu, jakie można sobie wyobrazić. Daje ona łatwo wyczuwalny harmonizujący efekt i może być użyta przy każdej terapii.